مسترصراف > ارز دیجیتال > 70,000دلار، پیش بینی تحلیل گران برای سقف جدید قیمت بیت کوین است
سایز نوشته:
رنگ نوشته:

در حالی که قیمت بیت کوین در رِنج ۵۰,۰۰۰ دلار ثبات پیدا کرده و به تازگی از مقاومت ۵۴,۴۰۰ دلار عبور کرده است، کارشناسان معتقدند که قیمت بیت کوین این پتانسیل را دارد تا ۷۰,۰۰۰ دلار اوج بگیرد.

طبق گزارشات نشریه کوین تلگراف، قیمت بیت کوین دیروز توانست از سد مقاومت ۵۲,۰۰۰ دلاری بگذرد و در حال حاضر تنها ۶ درصد با اوج تاریخی خود فاصله دارد.

اطلاعات منتشر شده از وبسایت و پایگاه خبری تریدینگ ویو (Tradingview) نشان دهنده این موضوع است که بیت کوین روز گذشته تا محدوده ۵۴,۵۰۰ دلار پیش رفته و از مقاومت خود عبور کرده است.

هم اکنون پادشاه ارزهای دیجیتال در حال تثبیت قیمت خود در کانال بین ۵۰,۰۰۰ تا ۵۴,۵۰۰ دلار است. قیمت بیت کوین ساعات گذشته تا ۵۳,۰۰۰ دلار هم پایین آمد ولی همچنان بالاتر از حمایت کلیدی خود معامله می‌شود.

تحلیل‌گران می‌گویند ناحیه ۵۲,۰۰۰ دلار برای تعیین روند صعودی آینده بیت کوین اهمیت زیادی دارد.

طی روز های شنبه و یک‌شنبه، قیمت بیت کوین جهش ۸ درصدی را ثبت کرد که بسیار قابل‌توجه بود. با آغاز هفته جاری میلادی، همچنان محدوده ۵۰,۰۰۰ دلار به‌عنوان یک حمایت قدرتمند عمل کرد. این در حالی بود که پیش‌تر حمایت ۴۷,۰۰۰ دلاری هم به‌عنوان یکی از مهمترین و قوی‌ترین حمایت‌های قیمت بیت کوین عمل کرده بود.

معامله‌گر و مفسر بازار ارزهای دیجیتال، هولگر شاپیتز (Holger Zchaepitz)، خطاب به دنبال‌کنندگان خود در صفحه توییترش پستی با این محتوا منتشر کرد:

 “گلدمن [ساکس]‌ می‌گوید علاقه سرمایه‌گذاران نهادی به بیت کوین باعث شده است که روند فعلی با روند سال ۲۰۱۷ که ناشی از فعالیت‌های سرمایه‌گذاران خرد بود، متفاوت باشد. بیشتر تقاضا از جانب سرمایه‌گذاران نهادی حول ترس در ارتباط با کاهش ارزش دارایی‌ها می‌چرخد.”

گلدمن ساکس (Goldman Sachs)، در گزارش خود عنوان کرد که ۴۰ درصد مشتریان آنها به ارزهای دیجیتال دسترسی دارند.

بیشتر بخوانید:
برچسب ها:
, , , , , , , , , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *