مسترصراف > ارز دیجیتال > 2 میلیون اتر در اتریوم 2.0 سهام گذاری شد
سایز نوشته:
رنگ نوشته:

بیش از سه هفته پس از راه‌اندازی «زنجیره بیکن» اتریوم ۲.۰، سهام‌گذاران ۲ میلیون اتر در این زنجیره سهام گذاری کردند.

به گزارش دیکریپت، در حال حاضر، ۲ میلیون اتر در قرارداد سهام‌گذاری اتریوم ۲.۰، مرحله اول ارتقای شبکه اتریوم، قفل شده است. قیمت اتریوم در زمان نگارش این مطلب ۶۲۱ دلار است؛ این یعنی ارزش این میزان اتر قفل‌شده معادل با بیش از ۱.۲ میلیارد دلار است.

بر اساس آمار پلتفرم دون انالیتیکس، این میزان اتر قفل‌شده تقریبا ۳۸۰ درصد بیشتر از حداقل اتر موردنیاز برای سهام‌گذاری و شروع به کار اتریوم ۲.۰ است. برای رسیدن به این مقدار، حدود ۴۵,۰۰۰ تراکنش انجام شده است.

توسعه شبکه اتریوم ۲.۰ این امید را می‌دهد که می‌توان سریع‌تر و مقرون‌به‌صرفه‌تر از شبکه اتریوم استفاده کرد. هم اکنون، تراکم شدید شبکه اتریوم باعث افزایش کارمزد تراکنش‌های این شبکه شده است؛ روز ۲ سپتامبر، شبکه اتریوم به‌حدی پرتراکم و شلوغ بود که کارمزد انجام هر تراکنش اتریوم به میانگین ۱۴.۵ دلار رسید.
شبکه اتریوم در برنامه های خود دارد که بعد از راه‌اندازی، به مشارکت‌کنندگانی که به‌منظور پردازش تراکنش‌ها به‌ قرارداد سهام‌گذاری اتریوم ۲.۰ اتر ارسال کرده‌اند، سود بپردازد. به دیگر سخن، سهام‌گذاری در شبکه اتریوم جایگزین مدل قدیمی اثبات کار خواهد شد، متدی که ماینرها را مجاب می‌کرد برای تأیید تراکنش‌ها از قدرت پردازش محاسباتی استفاده کنند.

 

بیشتر بخوانید:
برچسب ها:
, , , , , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *