مسترصراف > ارز دیجیتال > 100 توکن TWT، هدیه برای افرادی که از 14 تا 21 دسامبر در بایننس معامله انجام دادند
سایز نوشته:
رنگ نوشته:

مجموعه بایننس به همه ی افرادی که در بازه ۱۴ دسامبر (مصادف با ۲۴ آذر) تا ۲۱ دسامبر (مصادف با ۱ دی) در این پلتفرم معامله‌ای انجام داده باشند، به‌صورت رایگان توکن تراست والت (TWT) اعطا می‌کند. در این ایردراپ هر کاربر ۱۰۰ توکن TWT دریافت کرده است. کاربران فقط تا ۵ ژانویه ۲۰۲۱ فرصت دارند توکن‌های خود را به کیف پول تراست والت برداشت کنند.

به گزارش کریپتوبریفینگ، این توکن‌ها بر اساس یه شعار مشهور «اگر کلید خصوصی خود را در اختیار ندارید، مالک حقیقی بیت کوین هم نیستید» به سرمایه گذاران تعلق می‌گیرد و به‌نوعی تبلیغ کننده برای استفاده از کیف پول‌های غیرامانی است.

قیمت هر واحد TWT در زمان به قلم در آمدن این مطلب نزدیک به ۰.۱۲۵ دلار است. به این ترتیب، هر کاربر تقریبا ۱۲.۵ دلار دریافت کرده است که معادل با چیزی حدود ۳۲۰,۰۰۰ تومان می‌شود. کاربران تا ۵ ژانویه (مصادف با ۱۶ دی ماه) فرصت دارند این توکن‌ها را در کیف پول تراست والت خود دریافت کنند، در غیر اینصورت از دست خواهند رفت. شایان ذکر است که TWT هنوز در بایننس معامله نمی‌شود، اما می‌توان در صرافی غیرمتمرکز بایننس (Binance Dex) آن را به بایننس کوین (BNB) تبدیل کرد و سپس در بایننس BNB را به تتر یا ارزهای دیگر تبدیل کرد.

بایننس و تراست والت در نظر دارند برای دانش‌افزایی معامله‌گران درباره کیف پول‌های غیرامانی، اپلیکیشن‌های غیرمتمرکز، حاکمیت و خدمات غیرمتمرکز، این توکن‌ها را بین کاربران خود توزیع کنند. ویکتور رادچنکو، بنیان‌گذار تراست والت، در این باره گفته است:

“انتظار داریم به کاربران بیشتری امکان تجربه آزادی مدیریت مالی غیرمتمرکز و دسترسی غیرامانی به ارزهای دیجیتال‌شان را بدهیم. این ایردراپ یک قدم بزرگ برای آگاهی‌بخشی بیشتر و دانش‌افزایی افراد تازه‌وارد به این حوزه است.”

ساختار تراست والت غیرمتمرکز است. این کیف پول با قابلیت‌های چندگانه به سرمایه گذاران این امکان را می‌دهد که ارزهای دیجیتال خود را از طریق تلفن‌های همراه و بدون اینکه کنترل آنها را در اختیار اشخاص دیگر قرار دهند، ذخیره و معامله کنند.

بایننس این کیف پول غیرامانی را در سال ۲۰۱۸ خرید. امسال، تراست والت با سوزاندن ۲.۳ میلیارد دلار توکن TWT، عرضه این توکن را از ۹۰ میلیارد به ۱ میلیارد کاهش داد. چانگ‌پنگ ژائو، مدیرعامل بایننس، در مصاحباتش ذکر کرد:

“بیشتر از ۲ میلیارد دلار در چند ثانیه منتقل و از بین رفت. دود از سر آدم بلند می‌شود!”

تراست والت در صرافی غیرمتمرکز بایننس هم استفاده می‌شود و کاربران می‌توانند با استفاده از کاوشگر وب ۳.۰ داخلی این کیف پول، در اکوسیستم اپلیکیشن‌های غیرمتمرکز جست‌وجو کنند. رادچنکو با بیان اینکه تراست والت در حال ساخت ابزارهای تازه برای توسعه‌دهندگان است، افزود:

“در برهه کنونی، روی ابزارهای بیشتر برای توسعه‌دهندگان کار می‌کنیم تا بتوانند با استفاده از آنها، اپلیکیشن‌های مخصوص تراست والت را روی iOS و اندروید بسازند. این ابزارها باعث کاهش پیچیدگی‌ها برای توسعه‌دهندگان تازه‌کاری می‌شود که می‌خواهند اپلیکیشن‌های غیرمتمرکز بسازند.”

 

برچسب ها:
, , , , , , ,

یک دیدگاه برای “100 توکن TWT، هدیه برای افرادی که از 14 تا 21 دسامبر در بایننس معامله انجام دادند”

  1. دیدم یهو ارز تراست والتم نیست حس کردم ک پسش گرفته بایننس ولی باورم نمیشد ک اینکارو کرده باشه و واسه همین سرچ کردم، به کمک سایتتون از سردرگمی و چرا چرا درومدم ولی تف به این بایننس عوضی، من به هوای رشد اون ارز برش نداشتم فکر میکردم ارزی با رشد باشه .حیف

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *