مسترصراف > ارز دیجیتال > پرداخت مستقیم از طریق بیت کوین در شرکت Rakuten
سایز نوشته:
رنگ نوشته:

امکان استفاده مستقیم از بیت کوین در بزرگترین فروشگاه اینترنتی در ژاپن، راکوتن(Rakuten)، توسط بخش مالی این شرکت فراهم شد. این شرکت همچنین برای ترغیب مشتریان به استفاده از این خدمات، برنامه‌هایی تشویقی هم برای این نوع پرداخت ترتیب داده است.

طبق گزارشات نشریه کوین تلگراف، شرکت خرده‌فروش ژاپنی راکوتن (Rakuten) که تاکنون رویکرد مثبتی در قبال ارزهای دیجیتال داشته است، اکنون امکان پرداخت آسان از طریق دارایی‌های ارز دیجیتال را در تراکنش‌های روزانه برای کاربران کیف پول راکوتن فراهم کرده است. کیف پول راکوتن یکی از زیرمجموعه‌های صرافی ارز دیجیتال این شرکت ژاپنی است.

طبق اطلاعیه‌ای که چهارشنبه گذشته منتشر شد، اکنون کاربران می‌توانند بیت کوین، بیت کوین کش و اتر موجود در کیف پولشان را به‌صورت یکپارچه به حساب راکوتن پی (Rakuten Pay) خود واریز کنند.

راکوتن پی یک نرم‌افزار پرداخت موبایلی است که در سراسر ژاپن قابل استفاده است و از طیف گسترده‌ای از خرده‌فروشی‌های بزرگ و متوسط پشتیبانی می‌کند.

این شرکت پیش‌تر در سال ۲۰۱۹ این امکان را برای مشتریان خود فراهم کرده بود که امتیاز وفاداری گروه راکوتن (Rakuten Group) را به ارزهای دیجیتال مانند بیت کوین تبدیل کنند.

گام ها و اهداف اخیر این مجموعه، کیف پول راکوتن، راکوتن کش (سرویس پول الکترونیکی راکوتن) و راکوتن پی را به هم متصل می‌کند. این کار برای پشتیبانی از پرداخت به‌صورت ارز دیجیتال در خرده‌فروشی‌های مانند مک‌دونالد ، سه‌یو (Seiyu) و فامیلی مارت (FamilyMart) انجام گرفته است.

راکوتن در این پروژه هیچ کامزدی برای تبدیل پول فیات، پول الکترونیکی و دارایی‌های رمزنگاری‌شده به یکدیگر دریافت نمی‌کند. اما حداقل مقدار خرج‌کرد ۱,۰۰۰ ین (تقریبا ۹.۴۰ دلار) و حداکثر سقف ماهانه حدود ۱۰۰,۰۰۰ ین (تقریبا ۹۴۰ دلار) در نظر گرفته شده است.

کاربران برای استفاده از این ادغام باید عضو راکوتن بوده و یک حساب معامله‌گری تنظیم‌شده برای کیف پول راکوتن داشته باشند. این شرکت همچنین پاداش کوچکی به‌شکل امتیاز راکوتن برای تشویق به استفاده از سرویس جدید ارائه می‌دهد.

برچسب ها:
, , , , , , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *