مسترصراف > ارز دیجیتال > وضعیت بازار ارزهای دیجیتال در روز سه‌شنبه 28‌ بهمن‌ماه
سایز نوشته:
رنگ نوشته:

در 24 ساعت اخیر، شرایط خوب و قابل‌توجهی را در بازار ارزهای رمزپایه بعد از اصلاحات جزئی مشاهده کردیم که صبح روز گذشته رخ داد. بیت کوین برای دفعه اول در تاریخ به محدوده 50000 دلار رسید و تمامی سرمایه بازار ارزهای رمزنگاری به بالای 1.5 تریلیون دلار افزایش پیدا کرد.

برای اولین بار در تاریخ، پادشاه ارزهای دیجیتال توانست به آستانه 50000 دلار  برسد. با رسیدن به این اوج تاریخی، افزایش قیمت بیت کوین از شروع سال 2021 به بالاتر از 72 درصد صعود کرد.

این رخداد بعد از چند روز فرازونشیب در نمودار قیمتی بیت کوین اتفاق افتاد. گفتنی است که در روز یکشنبه بیت کوین آماده عبور از ناحیه 50هزار دلار بود. اما در شرایط معاملات آسیا، بیت کوین با اصلاح جزئی مواجه شد و به زیر 46 هزار دلار کاهش یافت.

از آن موقع، قیمت این ارز دیجیتال بالا رفت و در عرض یک روز اوج تاریخی 50000 دلاری را ثبت کرد.

 

در چنین شرایطی، طبق اطلاعات CoinGecko، پولکادات از نظر ارزش بازار، به جایگاه چهارمین ارزدیجیتال بازار سیده است. این آلت کوین با جلو زدن از کاردانو، 3 میلیارد دلار با تتر فاصله گرفت.

این در وضعیتی است که تمامی ارزش بازار کریپتو مرز 1.5 تریلیون دلار را پشت‌سر گذاشته است.

همان‌گونه که در تصویر بالا به چشم می‌خورد، امروز بازار ارزهای ارزهای دیجیتال همگی سبز است. اتریوم با افزایشی نزدیک به 2.5 درصد و با قیمتی بیش از 1800 دلار به معامله می‌رسد، پولکادات هم با بیشتر از 14 درصد جهش روبه‌رو شده است، در صوزتی که کاردانو رشد 7.5 درصدی را تجربه کرده است.

در حال حاضر لایت کوین با جهشی زیر 7 درصدی به مرز 220 دلار نزدیک خواهد شد. ریپل موفق نشد زیاد خود را با این موج همراه کند و فقط 0.55٪ جهش را ثبت کرده است.

در حقیقت، شرایط امروز بازار به اندازه‌ای خوب بوده است که شاخص‌های Coin Market Cap در 24 ساعت اخیر فقط ارز اتوس را با کاهش 1.2 درصدی به عنوان بازنده بازار امروز می‌داند.

برچسب ها:
, , , , , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *