مسترصراف > ارز دیجیتال > همکاری شبکه اجتماعی ردیت با بنیاد اتریوم.
سایز نوشته:
رنگ نوشته:

شبکه اجتماعی ردیت با بیشتر از ۱.۷ میلیارد بازدید ماهیانه، مشارکت خود با اتریوم را آغاز کرد. این اولین همکاری ردیت در مجموعه بلاک چین است.

کوین تلگراف گزارش کرد: ادمین شبکه اجتماعی ردیت با اسم “u/jarins”، مقصود این همکاری را بالا بردن تعهد به بلاک چین، سرعت بخشیدن به مقیاس‌پذیری و منابع برای اکوسیستم اتریوم و مهیا نمودن ارزش و استقلال سیستم بلاک چین برای میلیون‌ها کاربر ردیت دانست.

این اپلیکیشن فضای مجاز در سال ۲۰۲۰ دو پروژه بزرگ مربوط به اتریوم را استارت زده بود. اولین پروژه، نرم‌افزار کامیونیتی پوینتز که سیستمی بر پایه پاداش بود که در برابر تولید محتوا برای پلتفرم، به اعضای ردیت توکن ERC-20 پرداخت می‌کرد.

ردیت بعد از تولید این اپلیکیشن، به برگزاری مسابقه‌ای به اسم “مسابقه بزرگ مقیاس‌پذیری ردیت” اقدام نمود. این مسابقه به منظور بدست آوردن راه‌حل‌های سیستم مقیاس‌پذیری اتریوم بود که موفق شود به اپلیکشن‌هایی مانند کامیونیتی پوینتز امداد برساند تا به شبکه اصلی پیشرفت کند و در نهایت در اختیار بیش از ۴۰۰ میلیون کاربر ماهانه شبکه ردیت قرار بگیرد.

در قسمت جدید همکاری با بنیاد اتریوم که به صورت رسمی‌تر انجام شده است، تمرکز بر روی به وجود آمدن تکنولوژی مقیاس‌پذیری گذاشته شده است که موفق شود از اپلیکشن‌های مقیاس گسترده کامیونیتی پوینتز در بلاک چین اتریوم حمایت نماید. این اقدام از طریق گروه ارز دیجیتال ردیت به انجام خواهد رسید.

شبکه اجتماعی ردیت در اعلامیه دیگر خود برای مشارکت با مهندسان بک‌اند که به مقیاس‌پذیری و کار با گروه ارز دیجیتال ردیت برای توسعه اینترنت غیرمتمرکزتر علاقه‌مندند آمادگی خود اعلام کرده است. تمامی تکنولوژی مقیاس‌پذیری که در این همکاری جدید تولید می‌شود، به شکل متن باز در اختیار همگان قرار خواهد گرفت.

طبق اعلام ردیت، کامیونیتی پوینتز هم‌اکنون در اپیزود بتا روی شبکه رینکبای بوده و در دو انجمن r/CryptoCurrency و r/FortNiteBR تحت آزمایش قرار می‌گیرد. این اپلیکیشن از نظر ردیت، اولین کوشش برای به‌کارگیری از تکنولوژی بلاک چین در به‌وجود آمدن احساس مسئولیت‌پذیری و مالکیت بیشتر افراد در جایی است که ساخته‌ خودشان است و در آن همکاری می‌کنند.

در روزهای گذشته، اعضای ردیت با ایستایی معامله متناسب روزانه برای بالارفتن سهام در خرده‌فروشی بازی‌های کامپیوتری گیم‌استاپ در تیتر رسانه قرار گرفته و مابین این فرایند موجب بالا رفتن صندوق‌های پوشش خطر فصلی شدند.

بیشتر بخوانید:
برچسب ها:
, , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *