مسترصراف > ارز دیجیتال > معاون توانیر: آغاز مراسم جمع‌آوری مراکز غیرمجاز استخراج ارزهای دیجیتال
سایز نوشته:
رنگ نوشته:

معاون هماهنگی توزیع شرکت تولید، انتقال و توزیع نیروی برق ایران گفت که با اجرای مانور عمومی و همگانی تعدیل روشنایی محل عبور و مرور عمومی، اقداماتی به جمع‌آوری مراکز غیرمجاز استخراج ارزهای دیجیتال نیز صورت خواهد گرفت.

غلامعلی رخشانی‌مهر در مانور اقدام فراگیر و سراسری تعدیل روشنایی معابر و اصلاح انشعاب‌ها در محل مرکز پایش صنعت برق که در روز پنجشنبه انجام شد گفت:

امروز و در شرایط این مراسم برای جمع کردن مرکزهای غیرمجاز استخراج کننده رمز ارزها اقداماتی صورت خواهد گرفت. این مانور به صورت همزمان در اقصی نقاط کشور و در پنجشنبه و جمعه پایان هر ماه برگزار و این اقدام تا پایان سال ادامه خواهد یافت.

معاون هماهنگی توزیع توانیر خاطرنشان کرد:

فعالیت اصلی این مانور کم کردن روشنایی مکانهای عبور و مرور عمومی و سازماندهی کردن مصرف انرژی است.

معاون هماهنگی توزیع شرکت توانیر در اظهاراتش گفت:

برنامه همگانی برق ایران یا همان اپلیکیشن برق من در دسترس عموم قرار گرفته و آنان قادرند در این سامانه مراکز ذی‌ربط را از خرابی شبکه‌های سراسری برق باخبر سازند.

او در ادامه گفت:

خبرها و گزارشات داده شده از سوی مردم جمع آوری شده و بعد از بررسی در یک فعالیت اجرایی هماهنگ برای رفع آن‌ها اقدام خواهد شد.

رخشانی‌مهر افزود:

امروز در این مراسم حدود پنج هزار نفر در هزار و ۶۰۰ گروه به‌صورت سراسری برای رفع مشکلات فعالیت می‌کنند.

به گزارش ایرنا، قبل از این مدیرعامل شرکت مادر تخصصی تولید، انتقال و توزیع نیروی برق ایران طی اظهاراتی گفته بود که اصلاح نور معابر عمومی با یک میلیون لیتر صرفه‌جویی در سوخت به‌همراه است و ما در تلاشیم که مصرف سوخت را کاهش دهیم.

بیشتر بخوانید:
برچسب ها:
, , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *