مسترصراف > ارز دیجیتال > قیمت بیت کوین با خرید ۱۰ میلیون دلاری مایکرواستراتژی مجدداً رسد کرد
سایز نوشته:
رنگ نوشته:

بیت کوین دوباره موفق شد به بالای ۳۲,۰۰۰ دلار صعود کند. به اعتقاد تحلیل‌گران از علت‌های اصلی جهش اخیر قیمت بیت کوین خرید ۱۰ میلیون دلاری مایکرواستراتژی بوده است.

کوین تلگراف گزارش کرد، روز قبل و بعد از کاهش قیمت بیت کوین و رسیدن به ۳۰,۰۰۰ دلار، حمایت معامله‌گران و رسیدن قیمت به ۳۲,۰۰۰ دلار را شاهد بودیم. هم‌اکنون هر واحد بیت کوین با حدود ۱ درصد رشد نسبت به ۲۴ ساعت قبل، در محدوده ۳۱,۸۰۰ دلار به معامله می‌رسد.

 

قیمت بیت کوین، روز گذشته، تا ۲۸,۹۵۰ دلار نیز کاهش یافت. این محدوده که یکی از محدوده‌های حمایتی مهم قیمت بیت کوین به محسوب می‌شود، عمل عملکرد خوبی داشته و احیای قیمت از آن محدوده را شاهد بودیم.

این در شرایطی بود که با افزایش ذخایر بیت کوین توسط شرکت مایکرواستراتژی، ۳۱۴ واحد دیگر از این ارز دیجیتال خرید. با در نظر گرفتن خرید اخیر، بیت کوین‌های این شرکت به ۷۰,۷۸۴ واحد افزایش یافت.

دایکومنتینگ، از شرکت‌های تحلیلی مهم ارزهای دیجیتال ضمن به مدیرعامل این شرکت، در توییترش نوشت:

مایکرواستراتژی ۳۱۴ واحد بیت کوین بعنی حدود ۱۰ میلیون دلار، به بیت کوین‌های خود افزوده است. مدیرعامل این شرکت در کف قیمت، بیت کوین خریداری نمود.

خریدی که به‌تازگی انجام شد با میانگین قیمت ۳۱,۸۰۸ دلار انجام گرفت. هم‌اکنون گری اسکیل و شرکت مایکرواستراتژی از مهمترین عواملی‌اند که به میزان بالایی بیت کوین خریداری می‌کنند.

مصادف با این رخدادها، سرمایه‌گذاران به محدوده ۳۰,۰۰۰ دلار دلخوش کرده‌اند. ویل‌مپ، که یک پلتفرم تحلیلی ارزهای دیجیتال است، عقیده دارد که این محدوده از بسیار مهم است و کاهش قیمت به زیر این محدوده، امکان دارد که موجب رسیدن بیت کوین به محدوده ۲۰,۰۰۰ دلاری گردد.

سقوط به زیر ۲۸,۷۲۷ و تثبیت در آن ناحیه، ما را به یک سقوط دیگر و حداقل به محدوده ۲۳,۸۱۸ دلار نزدیک میکند.

آرتم لازارو (Artem Lazarev)، از مژسسین ویل‌مپ، در توییترش نوشت:

حمایت چشمگیری پایین‌تر از ۲۸,۷۲۷ دلار موجود نیست، در مجموع اگر در آنجا تثبیت شود، احتمالاً قیمت بیت کوین تا حداقل ۲۳,۸۱۸ دلار کاهش یابد.

او در ادامه گفت :

۲۳,۸۱۸ دلار خیلی قوی به نظر نمی‌رسد، اما برای بیت کوین مقداری زمان می‌خرد تا شرایط را کنترل نماید. اگر این اتفاق نیفتد، ۱۹,۳۲۲ دلار حمایت قدرتمندی خواهد بود. از سوی دیگر، خریداران کلان در این ناحیه میزان زیانهایشان را قرار داده‌اند.

بیشتر بخوانید:
برچسب ها:
, , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *