مسترصراف > ارز دیجیتال > قیمت بیت کوین با ثبت یک رکورد جدید مرز ۲۴,۰۰۰ دلار را درنوردید
سایز نوشته:
رنگ نوشته:

قیمت بیت کوین شب قبل دوباره اوج تاریخی جدیدی را به ثبت رساند و در صرافی کوین بیس به مبلغ ۲۴,۲۱۰ دلار رسید. این تغییرات به ما می‌گوید که  خریداران بازار هنوز هم در حال ادامه فعالیت خود هستند.

سایت خبری کوین تلگراف گزارش کرد که قیمت بیت کوین شب قبل و مصادف با شروع آخر هفته میلادی، رکورد جدیدی را در محدوده ۲۴,۰۰۰ دلار به ثبت رسانید. اطلاعات بازار نمایانگر آن است که پس از ثبت رکورد جدید، قیمت هم اصلاح گردید و هم اکنون هر واحد بیت کوین در محدوده ۲۳,۴۰۰ دلار مورد معامله قرار می‌گیرد.

بعد از بالارفتن نوسانات در حوالی صعود قبلی ۲۳,۷۷۷ دلاری، شکستن این مقاومت را مشاهده کردیم. طبق داده‌های شرکت سفارشات کوین بیس، فروشندگان در محدوده ۲۴,۰۰۰ دلاری آمادگی خود را نشان دادند. هم‌اکنون این محدوده با حمله قابل‌توجه خریداران بازار مواجه شده است و عملکرد آن به شکل یک مقاومت روانی است.

مایکل ون دپوپ، کارشناس مشهور بازار، در توییتر خود با نوشت :

 منتظر بازگشت پرقدرت بیت کوین هستم. بزن بریم! آماده یک ثبت رکورد تاریخی جدید در آخر هفته هستید؟

تصویر زیر مناطق خرید و فروش بیت کوین را نشان می‌دهد.

 

در ادامه روندی که هفته‌های گذشته مشاهده کردیم، نوسانات شب قبل را به دنبال داشتیم. در سیر صعودی کنونی، بیشتر از آنکه ارزش پادشاه ارزهای دیجیتال در طول هفته افزایش یابد، جهش‌های پرسرعت و گسترده در روزهای پایانی هفته اتفاق می‌افتد.

ون دپوپ در روز شنبه به حمایت مهم قیمت بیت کوین اشاره کرد و افزود که این حمایت در ناحیه‌ای بسیار پایین‌تر و در نزدیکی۱۸,۵۰۰ دلار قرار دارد. او در این مورد اظهار کرد:

این جهش‌های عمودی آنچنان پایدار نخواهند بود؛ به همین دلیل، در نهایت اصلاح می‌گردد. ولی کسی قادر نیست این نقطه را مشخص نماید. قیمت بیت کوین امکان دارد به آسانی به ۳۰,۰۰۰ دلار صعود کند و بعد از آن با اصلاح ۳۰ درصدی مواجه شود.

بیشتر بخوانید:
برچسب ها:
, , , , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *