مسترصراف > ارز دیجیتال > قیمت بیت کوین از 19000 دلار هم فراتر رفت!
سایز نوشته:
رنگ نوشته:

همانطور که پیش ازین شاهد آن بودیم قیمت بیت کوئین سیر صعودی در پیش گرفته بود و در نهایت امروز از مرز ۱۹,۰۰۰ دلار گذشت. در حال حاضر بیت کوین فقط چندصد دلار با گران‌ترین قیمت خود در تاریخ  ۱۹,۷۳۸ دلار فاصله گرفته است.
طبق گزارشات کوین دسک، با خبر شدیم که معامله پادشاه ارزهای دیجیتال هم‌اکنون در محدوده ۱۹,۰۰۱ دلار انجام می‌شود. بیت کوین در ۲۴ قبلی با رشد ۲ درصدی مواجه شده است. این افزایش بعد از شکستن متوالی تلاش‌های ۱۷,۰۰۰ و ۱۸,۰۰۰ دلار صورت گرفت.

رئیس سرمایه‌گذاری شرکت “بلک راک”، “آقای ریک ریدر”، در روز جمعه در مصاحبه خود با شبکه سی‌ان‌بی‌سی گفت که امکان دارد بیت کوین جایگاه طلا را به خود اختصاص دهد؛ چون کارایی این ارز به مراتب حتی بیشتر از یک شمش طلا است.

طبق اطلاعات کریپتوکوانت (CryptoQuant) هم‌اکنون، ارزش بازار بیت کوین نیز رکورد تاریخی خود را در نوردیده و  در مسیر ۳۲۹ میلیارد دلار قرار گرفته است.

، یکی از رؤسای ارشد کارگزاری ای‌تورو (eToro) با نام “گای هیرش” عنوان کرد که بازار صعودی سال ۲۰۲۰ موجب گردید تا نظریه شباهت بیت کوین و حباب گل لاله منتفی گردد؛ زیرا این حباب هیچ وقت تکرار نشد، اما بیت کوین این روند را تکرار نمود.

برنامه‌‌هایی مثل پی پل و کَش اپ در ماه‌های قبل به صورت فعال در بازار ارزهای دیجیتال حضور داشته‌اند؛ به همین خاطر، هیرش اعتقاد دارد که قیمت بیت کوین می‌تواند در آینده‌ای نزدیک از مرز ۲۰,۰۰۰ دلار را عبور کند. براساس پیش‌بینی‌های هیرش، سرمایه‌گذاران خرد از عناصر کلیدی این سیر صعودی خواهند بود.

با افزایش قیمت بیت کوین، به طور همزمان برای ریپل هم شرایط خوبی رقم خورد. هم‌اکنون هر واحد ریپل در محدوده ۰.۶ دلار معامله خواهد شد.

از دلایل دیگر افزایش قیمت طبق نظر کریپتوکوانت جلوگیری ماینرها نسبت به فروش ارزهای خود و زیادشدن سرمایه‌گذاران مطرح در بازار بیت کوین است و اعتقاد دارد که احتمال ادامه این روند بسیار زیاد است.

بیشتر بخوانید:
برچسب ها:
, , , , , , , , , , , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *