مسترصراف > ارز دیجیتال > قیمت ارز های دیجیتال؛ بیت کوین به بالای 28,000 دلار برگشت
سایز نوشته:
رنگ نوشته:

در حالی که قیمت بیت کوین مجددا از مقاومت ۲۸,۰۰۰ دلار گذر کرد، قیمت اتریوم هم با جهشی قدرتمند توانست از قیمت ۷۳۵ دلاری عبور کند و این مقاومت را بشکند. در این میان و همزمان با روند صعودی حاکم بر بازار آلت کوین‌ها، قیمت ریپل به‌دلیل دعوی قانونی خود با مقامات آمریکایی به‌شدت افت کرد.

به گزارش کریپتونیوز، در حالی که با صعود قیمت بیت کوین و اتریوم، قیمت ریپل به‌واسطه دعوی قانونی این شرکت و کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا نزدیک به ۰.۲ دلار رسید.

ارزش بازار ارزهای دیجیتال

قیمت بیت کوین


قیمت بیت کوین پس از گذر کردن از ۲۸,۰۰۰ دلار، توانست با حفظ روند صعودی آهسته خود، تا ۲۸,۳۰۰ دلار هم اوج بگیرد. پیش از رسیدن به این ناحیه شاهد شکست مقاومت‌های ۲۷,۰۰۰، ۲۷,۲۵۰ و ۲۷,۸۰۰ دلاری بودیم.

پس از ثبت اوج ۲۸,۳۰۰ دلاری، قیمت بیت کوین با اصلاحی اندک همراه شد و تا ۲۸,۰۰۰ دلار پایین آمد. هم اکنون اصلی‌ترین حمایت بیت کوین در محدوده ۲۷,۲۵۰ دلار و نقطه آغازین جهش اخیر تشکیل شده است.

 


قیمت اتریوم


قیمت اتریوم هم هماهنگ و همانند بیت کوین توانست مقاومت های۷۲۰ و ۷۳۰ دلاری را بشکند. اتریوم توانست تا محدوده ۷۴۵ دلار برسد اما پس از آن روند صعودی‌اش متوقف شد و در حال حاضر و در حال نگارش این مطلب با قیمت ۷۴۰ دلار معامله می‌شود.

اولین حمایت پیش روی اتریوم ۷۲۵ دلار است. اگر این حمایت پراهمیت شکسته شود، احتمال کاهش قیمت تا ۷۰۰ دلار وجود دارد.

 


بیت کوین کش، لایت کوین و ریپل


ارزش بیت کوین کش با رشدی ۵ درصدی توانست در آغاز از ۳۴۰ و پس از آن از ۳۵۰ دلار عبور کند. هم اکنون نیز هر واحد بیت کوین کش با قیمتی بیشتر از ۳۵۰ دلار معامله می‌شود. به‌عقیده کارشناسان ارز های دیجیتال، هدف خریداران این ارز دیجیتال رسیدن به ۳۶۵ دلار است. در صورت تداوم روند صعودی، می‌توان انتظار شکستن مقاومت ۳۸۰ دلاری را نیز داشت.

قیمت لایت کوین در حال ثابت شدن در محدوده‌ای بین ۱۲۲ و ۱۲۵ دلار است. ۱۳۲ دلار هم اولین مقاومت پیش روی لایت کوین است. ۱۳۵ دلار را هم می‌توان مقاومت بسیار مهم لایت کوین در مدت زمان کوتاه دانست. در صورت شکسته‌شدن این مقاومت‌ها، می‌توان منتظر ثبت رکورد ۱۴۲ دلاری بود.

با وجود افزایش قیمت آلت کوین‌های بازار، قیمت ریپل با سقوطی گسترده به پایین‌تر از ۰.۲۲ دلار رسید. اگر شرایط به همین ترتیب ادامه پیدا کند، به احتمال زیاد شاهد رسیدن به حمایت ۰.۱۸ دلاری خواهیم بود.

 


سایر آلت کوین ها


در چند ساعت اخیر قیمت ارز های دیجیتال پولکادات، CHSB، سلو، بلاک استک، آوی، رزرو رایتس، کامپاند، تتا،‌ یونی، فایل کوین و میکر جهش‌هایی بیش از ۵ درصد را به ثبت رساندند.

همچنین این موضوع نیز قابل توجه ایت که بسیاری از تحلیل‌گران و کارشناسان اقتصادی تخمین می‌زنند که قیمت بیت کوین پس از شکستن مقاومت ۲۸,۴۰۰ دلاری، به محدوده‌های بالاتر هم می تواند برسد.

بیشتر بخوانید:
برچسب ها:
, , , , , , , , , , , , , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *