مسترصراف > ارز دیجیتال > عبور قیمت اتریوم از مرز ۱,۰۰۰ دلار برای اولین بار!
سایز نوشته:
رنگ نوشته:

قیمت اتریوم طی ۳ سال قبل تا به الان برای اولین بار از ۱,۰۰۰ دلار هم گذشت. طبق بررسی‌های تحلیل‌گران افزایش تقاضا از سوی سرمایه‌گذاران کلان از مهمترین علت‌های رشد ارزش اتریوم است.

نایرامتریکز گزارش کرد، جهش ۲۸۵ درصدی قیمت اتریوم از سال ۲۰۲۰ تا به الان، موجب خشنودی و رضایت تعداد زیادی از سرمایه‌گذاران این ارز دیجیتال شده است.

هم‌اکنون هر واحد اتریوم در نزدیکی ۱,۱۰۰ دلار مورد معامله قرار می‌گیرد و طی ۲۴ ساعت قبل جهش ۴۰ درصدی را شاهد بودیم. شایان ذکر است که میزان معاملات اتریوم در طول شبانه‌روز هم به ۵۸ میلیارد دلار می‌رسد.

همان طور که پیش از این گفتیم، تعداد آدرس‌های اتریوم که در سود قرار گرفته‌اند، به اوج تاریخی خود صعود کرده است. اطلاعات گلاسنود نشانگر آن است که ۴۹,۲۲۵,۳۳۳ آدرس در موقعیت سوددهی هستند. موضوع مهم این است که اوج قبلی این آدرس‌ها روز قبل و در محدوده ۴۹,۱۴۵,۵۴۰ به ثبت رسیده بود.

آدرس‌هایی که در موقعیت سودآوری هستند، موسوم به آدرس‌هایی است که میانگین ارزش سرمایه‌های آنها هنگام خرید، از قیمت کنونی کمتر است. قیمت خرید در اینجا به معنای ارزشی است که ارزها به کیف پول موردنظر انتقال یافته است. در این داده‌ها، قراردادها مورد محسابه قرار نمی‌گیرند و فقط آدرس‌های یکتا منظر خواهند شد.

در واقع اتریوم یک برنامه غیرمتمرکز است که قرارداهای هوشمند را اساس کار خود قرار داده که بدون هیچ نگرانی‌ای از کلاهبرداری، دستکاری و ایجاد اختلال توسط شخص ثالث فعالیت دارد.

آپدیت جدید شبکه اتریوم موسوم به اتریوم ۲.۰ ، قرار است تا بستر بهبود مقیاس‌پذیری و سرعت شبکه اتریوم را فراهم کند. طبق خبرهای ارائه شده تا سال ۲۰۲۲ این به‌روزرسانی انجام خواهد شد.

بیشتر بخوانید:
برچسب ها:
, , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *