مسترصراف > ارز دیجیتال > طرح شهردار میامی مربوط به استفاده از بیت کوین تایید شد
سایز نوشته:
رنگ نوشته:

شهردار خوش استایل میامی، فرانسیس سوارز ،در فیلمی که از خود منتشر کرد خبر داد که شورای دولتی میامی از طرح او برای پرداخت عوارض شهری، مالیات مستغلات و سرمایه‌گذاری دولتی با بیت کوین حمایت کرده‌اند.

طبق گزارشات مجله بیت کوین مگزین، فرانسیس سوارز در این پیام ویدیویی همراه با تشکر از اعضای این شورا گفته است:

 “از اعضای شورای دولتی میامی برای حمایت از طرح خودم تشکر می‌کنم. این طرح پس از انجام بررسی‌ها، مدیران شهری را موظف می‌کند که با ایجاد درگاهی، امکان پرداخت درصدی از حقوق کارکنان خود را مهیا کنند. این طرح به شهروندان میامی این امکان را می‌دهد که عوارض خود را با بیت کوین پرداخت کنند و مدیران شهری می‌توانند با همکاری با بخش حسابداری میامی، مالیات‌ها را به‌صورت بیت کوین دریافت کنند. شهر میامی از تلاش‌ها برای پذیرش بیت کوین به‌عنوان یک ارز و استفاده از آن برای سرمایه‌گذاری‌های بالقوه در آینده حمایت می‌کند.”

بعد از سهام داران خرد و سرمایه‌گذاران دانه‌درشت و نهادهای سرمایه‌گذاری، حالا نوبت به شهرهای بزرگ رسیده است که به بیت کوین به‌عنوان یک سرمایه برای ذخیره امن دارایی‌های خود نگاه کنند. در صورت به نتیجه رسیدن درخواست ها و پیشنهاد های سوارز، این طرح می‌تواند خطرات پیرامون سرمایه‌گذاری و استفاده از بیت کوین را کاهش و به شهرهای مشابه امکان دهد تا به این ارز دیجیتال به‌عنوان یک سرمایه‌گذاری امن نگاه کنند.

سوارز در انتهای کلیپ خود می‌گوید:

 “خارق‌العاده است که در میامی نگاهی آینده‌نگر در حوزه ارزهای دیجیتال داریم.”

در زمان نگارش این خبر این ویدیو ۲ میلیون بار دیده شده است و ۵,۰۰۰ نفر آن را بازنشر کرده‌اند.چیزی در حدود ۱۶,۰۰۰ نفر هم این ویدیو را پسندیده‌اند. گفته می‌شود در روزهای آینده این آمارها بیشتر هم می‌شود.

ورود بیت کوین به حوزه خدمات شهری و در سطوح کلان اقتصادی روز‌به‌روز بیشتر می‌شود. اندرو ینگ (Andrew Yang)، نامزد انتخابات سال ۲۰۲۰ آمریکا هم اعلام کرده است که قصد دارد شهر نیویورک را به یک قطب بیت کوین تبدیل کند. او در حال حاضر در حال مبارزات انتخاباتی برای تصدی سمت شهردار نیویورک است. سینتیا لومیس (Cynthia Lummis) نماینده ایالت وایومینگ در سنای آمریکا هم در پاسخ به اظهارات ینگ نوشت:

 “در پا جای پای وایومینگ گذاشتن بهترین آرزوها را برای شما دارم. وقتی در دریافت مجوز بیت لایسنس به مشکل خوردید با من تماس بگیرید. افرادی را می‌شناسم که خوشحال می‌شوند کمکتان کنند.”

مسئولان برگزاری کنفرانس بیت کوین ۲۰۲۱ هم پس از صحبت‌های سوارز اعلام کردند که مقر خود را به میامی منتقل می‌کنند.

بیشتر بخوانید:
برچسب ها:
, , , , , , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *