مسترصراف > ارز دیجیتال > صعود قیمت ترا، با وجود سقوط بازار جهانی
سایز نوشته:
رنگ نوشته:

بر اساس گزارشات منتشر شده توسط وب سایت خبری کوین تلگراف و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی خبری حوزه ارز دیجیتال یوتودی، قیمت لونا (LUNA)، ارز دیجیتال اصلی شبکه ترا، ساعاتی پیش با جهشی ۳۵ درصدی به اوج تاریخی جدید خود در ۷۸.۴۵ دلار رسید.

تِرا با جهش خیره‌کننده امروز خود به رتبه نهم بازار صعود کرده و این در حالی است بسیاری از ارزهای دیجیتال روز گذشته با سقوط عمیق قیمت‌ها مواجه شده بود.

ارز دیجیتال لونا یا ترا در سال ۲۰۱۸ وارد عرضه مارکت رمز ارزها شد. در واقع ارز دیجیتال لونا، توکن پلتفرم ترا Terra است که در وب‌سایت کوین مارکت کپ با نماد LUNA نمایش داده می‌شود.

ترا (Terra) شامل یک مجموعه استیبل کوین غیرمتمرکز است که می‌تواند زنجیره تأمین را به منظور تثبیت قیمت خود، گسترش داده یا محدود کند. ترا از نظر ساختار و تکنولوژی از پول فیات برتر است، چون تحت پشتوانه غیرمتمرکز عمل می‌کند و خطر رخ دادن اشتباهات را از بین می‌برد. ارز دیجیتال ترا در ایجاد یک سیستم مالی غیرمتمرکز مشارکت می‌کند و تضمین می‌کند که رشد اقتصادی به صورت عادلانه و از طریق یک مکانیزم اجماع دموکراتیک، به جای یک سیستم سیاسی متشکل از نمایندگان منتخب، توزیع می‌شود.

از توکن لونا به جهت ثابت نگه داشتن قیمت رمز ارز ترا استفاده می‌شود. این مورد کمک می‌کند که این رمز ارز یک کوین پایدار باقی بماند انتقال در شبکه انتقال ارزش این توکن با نسبتی مشخص در مقابل یک واحد پول فیات تعیین می‌شود. توکن LUNA ایجاد می‌گردد، اما توکن Terra معامله می‌شود.

برچسب ها:
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *