مسترصراف > ارز دیجیتال > صرافی بایننس، به عنوان اسپانسر جدید تیم ملی فوتبال آرژانتین معرفی شد
سایز نوشته:
رنگ نوشته:

بر اساس گزارشات منتشر شده توسط وب سایت خبری بایننس نیوز و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی خبری حوزه ارز دیجیتال کوین دسک، صرافی بایننس روز گذشته خبر داد که اسپانسر اصلی و رسمی تیم ملی فوتبال آرژانتین شده است.

این قرارداد ۵ ساله، بایننس را اسپانسر حق نام‌گذاری لیگ فوتبال این کشور نیز کرده است. قرارداد آرژانتین و بایننس اولین قرارداد این صرافی با یک تیم ملی بزرگ در جهان است. بایننس همچنین گفته است که به‌زودی یک توکن برای طرفداران تیم ملی آرژانتین راه‌اندازی خواهد کرد. لئاندرو پیترسن، مدیر بازرگانی و بازاریابی فدراسیون فوتبال آرژانتین، در همین رابطه گفته است: «این توافق یک موهبت اقتصادی برای ما و تیم‌های برتر آرژانتین خواهد بود و باعث می‌شود طرفداران ما در سراسر دنیا بتوانند دارایی‌های دیجیتال جدید را از فدراسیون خریداری کنند.»

بایننس (Binance) یک صرافی رمزارز آنلاین است که امکان مبادله رمزارزهای متعددی را فراهم می‌آورد. در سال ۲۰۱۸ این صرافی از نظر حجم معاملات در جایگاه بزرگترین مرکز جابجایی رمزارز قرار گرفته بود. چانگ پنگ ژائو مدیر بنیانگذار (Changpeng Zhao) بایننس است. او پیش از تأسیس بایننس، شرکت فیوژن سیستم (Fusion Systems) را تأسیس کرده بود که در زمینه ارایه راه‌حل‌های مبتنی بر فناوری اطلاعات در حوزه مالی فعالیت داشت.

یی هه (Yi He) نیز دومین بنیانگذار بایننس است. شش ماه پس از راه‌اندازی بایننس، مجله فوربز برای اولین بار در تاریخ، فهرستی از ثروتمندترین افراد در دنیای ارزهای دیجیتال منتشر کرد. در این فهرست، چانگپنگ ژائو (بنیانگذار صرافی بایننس) با حدود ۱/۱ الی ۲ میلیارد دلار ثروت، در بالای این فهرست قرار گرفت. این صرافی به لحاظ میزان تراکنش روزانه در رتبه اول جهان قرار دارد.

برچسب ها:
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *