مسترصراف > ارز دیجیتال > سرمایه گذاری در شبکه اتریوم 2.0 به بیش از 1 میلیون اتر رسید
سایز نوشته:
رنگ نوشته:

همچنان پس از استارت کار موفق بیکن چین اتریوم ۲.۰، شاهد سهام‌گذاری اترهای بیشتر و بیشتری در این شبکه هستیم و تا کنون بیشتر از ۱ میلیون واحد اتر در این شبکه سهام‌گذاری شده است.

به گزارش The Block، تا کنون بیش از ۱ میلیون واحد اتر در شبکه اتریوم ۲.۰ سهام‌گذاری شده است. با توجه به قیمت اتریوم در این لحظه، ارزش این توکن‌ها ۶۰۵ میلیون دلار است. ذکر این نکته نیز اهمیت دارد که قرارداد سپرده‌گذاری اتریوم ۲.۰، تاریخ انقضاء ندارد و کاربران می‌توانند هر زمانی که بخواهند در سهام‌گذاری اتریوم سپرده گذاری کنند.

سود سهام‌گذاری برای افرادی که قبلا در سهام‌گذاری شرکت کردند تقریبا ۲۰ درصد بوده است که رقم بالایی به شمرده می شود. این میزان با ورود اعتبارسنج‌های بیشتر به شبکه، به تدریج سقوط خواهد کرد. در شبکه اتریوم، هر سرمایه گذاری می‌تواند با قفل‌کردن ۳۲ واحد اتر در شبکه سهام‌گذاری کند. شایان ذکر است که ارزهای سهام‌گذاری‌شده تا حدود سال ۲۰۲۲ و راه‌اندازی فاز ۱.۵ در اتریوم ۲.۰ قابل برداشت نخواهند بود.

با رسیدن به آستانه معین شده، بیکن چین اتریوم ۲.۰ از ۱ دسامبر مصادف با 11 آذر کار خود را شروع کرده است. بیکن چین اولین مرحله از راه‌اندازی شبکه اثبات سهام اتریوم است. با اتمام کار توسعه، الگوریتم شبکه اتریوم از اثبات کار به اثبات سهام تغییر پیدا خواهد کرد. نیاز به ذکر این نکته است که تغییر الگوریتم به‌صورت کامل، بیش از ۱ سال زمان می برد. جاستین دریک، از محققان بنیاد اتریوم، در مصاحبه اخیر خود اعلام کرده بود که به‌روزرسانی اتریوم ۲.۰ در اواسط راه خود قرار دارد. او در ادامه ذکر کرد که:

“فاز صفر دشواری بسیاری داشت و با به سرانجام رساندن آن، ۵۰ درصد کارهای اتریوم ۲.۰ به اتمام رسیده است.”

 

 

بیشتر بخوانید:
برچسب ها:
, , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *