مسترصراف > ارز دیجیتال > رکورد شکنی تعدا کیف پول های دارای بیش از 10.000 اتر
سایز نوشته:
رنگ نوشته:

بر اساس اطلاعات جدید منتشر شده توسط گلاسنود (Glassnode) تعداد wallet های ساخته‌شده روی شبکه اتریوم رو به افزایش است. همچنین، تعداد آدرس‌ها با موجودی بیشتر از ۱۰,۰۰۰ اتر نیز رکورد جدیدی را ثبت کرده است.

داده های تازه u.today نشان می دهد که افزایش تعداد کیف پول‌ها برای نگه‌داری اتر با افزایش مواجه شده در حالی که در چند روز گذشته شاهد کاهش سقوط اتریوم و کاهش ۲۰ درصدی آن بودیم.

همچنین اطلاعات دیگر Glassnode بیان می کند که کیف پول‌هایی با موجودی بیش از 10.000 اتر هم در حال به بیشترین میزان خود رسیده است. بر طبق آن، شمار کیف پول‌های مذکور تقریبا 1062 و در اوج سه‌ماهه خود قرار دارد. بر اساس داده های همین منبع تعداد کیف پول‌هایی که موجودی آنها صفر نیست به بی از 50 میلیون رسیده است.

آدرس‌های اتریوم با موجودی بیش از ۱۰,۰۰۰ اتر
آدرس‌های اتریوم با موجودی بیش از ۱۰,۰۰۰ اتر

 

میانگین هش ریت شبکه اتریوم نیز به بالاترین میزان خود یعنی 270,629,263,969,999.625 رسیده است. هر چقدر که میزان هش ریت یک شبکه بلاک چینیِ مبتنی بر اثبات کار بالاتر باشد، معمولا به این معناست که امنیت و سلامت آن بیشتر است.

اکنون، در زمان نوشتن این مطلب، هر واحد اتریوم نزدیک به 619 دلار معامله می‌شود که این رقم حداکثر قیمت اتریوم از ابتدای سال 2018 تا به حال است.

بسیاری از تحلیل گران معتقدند، صعود قیمت بیت کوین در هفته‌های اخیر بر بازار آلت کوین‌ها هم موثر بوده و اتریوم هم یکی از این ارزهاست که در سایه بازار رو به جهش بیت کوین، با افزایش قیمت همراه شده است. علاوه بر آن، اخبار مثبت در رابطه با اتریوم هم در هفته‌های گذشته کم نبوده است. از مهم ترین این اخبار می‌توان به استارت سپرده‌گذاری در اتریوم ۲.۰ اشاره کرد. با شروع سپرده‌گذاری و رسیدن به حدنصاب ۵۴۰,۰۰۰ اتر، فاز صفر اتریوم ۲.۰ کار خود را آغاز خواهد کرد. بر اساس گزارش‌های رسمی، این فاز ۱ دسامبر (فردا) کارش را شروع خواهد کرد.

 

 

بیشتر بخوانید:
برچسب ها:
, , , , , , , , , , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *