مسترصراف > ارز دیجیتال > رپر معروف آمریکایی؛ بیت کوین ماندنی‌ست
سایز نوشته:
رنگ نوشته:

هنرمند مشهور هیپ‌هاپ، اسنوپ داگ (Snoop Dogg)، با بیان اینکه به بیت کوین، فناوری بلاک چین که بیت کوین بر بستر آن کار می‌کند و ارتباطات جهانی که ایجاد می‌کند، اعتقاد دارد، افزود بیت کوین آمده است که بماند.

طبق گزارشات پایگاه خبری بیت کوین داتکام، اسنوپ داگ که نام اصلی‌اش کلوین کوردوزار برودوس جونیور (Calvin Cordozar Broadus Jr) است، در گفتگویی با مجله ونیتی فیر (Vanity Fair)، در مورد پتانسیل این فناوری و اینکه چرا محبوبیت بیت کوین را نباید یک روند زودگذر دانست، صحبت کردند.

او اینگونه گفت:

 “آینده درست پیش روی ما گشوده شده است. من آن را به چشم یک مد همه‌گیر نگاه نمی‌کنم، همه‌گیری فقط بنزین روی آتش می‌ریزد.”

در چنین وضعی، او در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه آیا زمانی ارز دیجیتالی به‌نام «Snoopcoin» خواهد آمد، گفت:

 “دقیقاً!”

همزمان، اسنوپ داگ درباره توکن‌های غیرمثلی (NFT) و اینکه چگونه قرار است «اتفاق بزرگ بعدی» باشد، صحبت کرد. به‌گفته اسنوپ داگ، توکن‌های غیرمثلی ارتباط مستقیمی میان او و طرفداران و جامعه فراهم می‌کنند. این فوق ستاره هیپ‌هاپ در استدلال خود برای توکن‌های غیرمثلی افزود:

 “وقتی شما یکی از آهنگ‌های مرا می‌خرید یا دانلود می‌کنید، من نمی‌توانم با شما ارتباط برقرار کنم؛ اما با NFT می‌توانم. قصدم این است که همچنان با طرفدارانی که آثارم را می‌خرند ارتباط داشته باشم.”

اسنوپ داگ در ادامه صحبت های خود به این مورد اشاره کرد که با توکن‌های غیرمثلی «دیگر هیچ پلتفرم یا واسطه‌ای نیست که پیام مرا فیلتر کند»، بلکه طرفداران می‌توانند یک قطعه اصیل و محدود را از خود هنرمند بگیرند.

وی در عین حال در این مصاحبه راه‌اندازی توکن غیرمثلی خود را با نام «سفری با داگ» (A Journey With the Dogg) در پلتفرم کریپتو داتکام (Crypto.com) را تأیید کرد. این توکن غیرمثلی شامل پرتره سخنگوی یک اسنوپ جوان، یک قطعه اصلی به‌نام «NFT»، یک سیگار، مقداری «کوین اسنوپ داگ» و چند قطعه دیگر است.

این رپر مشهور به هیچ وجه با ارز دیجیتال بیت کوین بیگانه نیست، چراکه این فوق ستاره از اولین هنرمندان هیپ‌هاپی بود که برای خرید آلبوم خود بیت کوین پذیرفت. بخش خبری بیت کوین داتکام تعداد زیادی از ستاره‌های رپ را نام برد که می‌توانند میلیونرهای ارزهای دیجیتال باشند. اسنوپ داگ در سال ۲۰۱۳ نسخه‌هایی از آلبوم خود را با قیمت ۰.۳ بیت کوین می‌فروخت و گفت که آهنگ بعدی او «با بیت کوین قابل‌خرید» و از طریق پهپاد فرستاده خواهد شد.

برچسب ها:
, , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *