مسترصراف > ارز دیجیتال > خبر رسمی: اتریوم 2.0 راه اندازی شد
سایز نوشته:
رنگ نوشته:

در تاریخ امروز یعنی یازدهم آذر ساعت 12:00 به وقت جهانی (15:30 به وقت تهران) اتریوم 2.0 به صورت رسمی استارت خورد و اتریوم حالا روی اثبات سهام هم فعالیت می‌کند.

اتریوم 2.0 که استارت توسعه آن از سال 2015 کلید خورده است، وسیع ترین آپدیت اتریوم تا کنون است که هدف از آن، این است که اتریوم را به الگوریتم اثبات سهام سوق دهد و مشکلات و دشواری های مقیاس‌پذیری (تراکنش‌های آهسته و کارمزدهای بالا) در این شبکه را حل کند. امروز «فاز صفر» این به‌روزرسانی رسماً اجرا شد.

بلاک چین حال حاضر اتریوم تا عرضه فاز 2 این شبکه (گفته می شود تا سال 2022) به‌طور همزمان فعالیت خواهد کرد و بنابراین استخراج اتریوم همچنان ادامه خواهد داشت تا کار توسعه بلاک چین جدید به پایان برسد و بعد تمام بلاک چین انتقال یابد. اشخاصی که مشتاقند به‌طور مستقیم در سهام‌گذاری اتریوم 2.0 شریک باشند باید حداقل 32 واحد اتر را در کلاینت رسمی این شبکه (قابل‌دانلود از سایت رسمی) به اتریوم 2.0 اختصاص دهند و همچنین نود (کامپیوتر) آنها همواره روشن بماند.

البته باید حتما این موضوع را در نظر بگیرید که با انتقال اتر به اتریوم 2.0 برای سهام‌گذاری، تا اجرای فاز دو (تقریبا 2 سال دیگر) اترها قفل می‌شوند و نمی‌توانید اترهای خود را منتقل یا خرج کنید.

افرادی که سهام‌گذاری مستقیم برایشان ممکن نیست می‌توانند از صرافی‌ها، کیف پول‌ها و استخرهایی که سهام‌گذاری را ممکن خواهند کرد بهره مند شوند. شایان ذکر است که در این نوع سرویس‌ها الزامی به داشتن ۳۲ اتر یا روشن‌بودن همیشگی سیستم وجود ندارد.

در زمان نگارش این گزارش، بیش از ۸۸۰,۹۰۰ اتر، معال بیش از ۵۴۰ میلیون دلار در اتریوم ۲.۰ سهام‌گذاری شده است.

بیشتر بخوانید:
برچسب ها:
, , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *