مسترصراف > ارز دیجیتال > تایید ETF دوم بیت کوین در کمتر از 14 روز
سایز نوشته:
رنگ نوشته:

بر اساس گزارشات “The Block” تنها چند روز پس از اینکه سازمان نظارتی به ETF بیت کوین چراغ سبز نشان داد، کمیسیون بورس و اوراق بهادار انتاریو یک صندوق قابل معامله ی بیت کوین را تایید کرد.

مدارک و اسنادی که در تاریخ 16 فوریه (28 بهمن) به ثبت رسیده نشان می دهد که Evolve Bitcoin ETF به تایید پایانی رسیده و راه خود را به سمت بورس سهام Torento هموار کرده است. شرکت تراست سیدل (Cidel Trust Company) که زیر مجموعه بانک سیدل کشور کانادا می باشد، یک صندوق امانی است. Gemini نیز به عنوان صندوق امانی جانبی شماخته می شود. این سند در ساعت 14:57 به وقت شرق آمریکا به ثبت رسیده است. Evolve مسیر مشابه Purpose Bitcoin ETF را طی کرده است. Purpose نیز از Cidel و Gemini به عنوان صندوق های امانی استفاده کرد. تاییدیه مشروط برای معامله در بورس دریافت کرده است. حسابرس هر دو صندوق نیز EY است.

Evolve ETF بعد از لیست شدن همراه با دیگر محصولات بیت کوین از جمله The Bitcoin Fund در بورس معامله می شود. The Bitcoin Fund اولین بار در آوریل 2020 (فروردین 99) در فهرست ها جایگذاری شد. داده های مرکز آماری SEDAR، نشان می دهد احتمال تایید سایر صندوق های مبتنی بر بیت کوین ETF وجود دارد.

ایالات متحده هنوز به ETF بیت کوین عکس العملی نشان نداده است، اما حامیان رمزارزها، اقدامات اخیر انتاریو را پیش زمینه ی تایید دولت قلمداد می کنند.

بیشتر بخوانید:
برچسب ها:
, , , , , , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *