مسترصراف > ارز دیجیتال > بنیان‌گذار شرکت گولد بولیون: بدون شک قیمت بیت کوین به ۲۰ برابر قیمت فعلی خود خواهد رسید
سایز نوشته:
رنگ نوشته:

فعال مطرح صنعت طلا دن تاپیرو در مصاحبه‌ای که به تازگی انجام داد عنوان کرد که ۱۵ تریلیون دلار سرمایه از طرف سرمایه‌گذاران مطرح، می‌تواند موجب افزایش ۲۰ برابری قیمت بیت کوین شود و آن را به مرز ۵۰۰,۰۰۰ دلار برساند.

طبق گزارشات کوین تلگراف، تاپیرو که از فعالان مطرح صنعت طلا و شرکت گولد بولیون است، اظهار کرده است که بیت کوین دیر یا زود به محدوده قیمت شش رقمی، خواهد رسید.

او در پادکست پومپ حضور یافت و اظهار کرد که از منظر افزایش قیمت‌ها، بیت کوین در بازارها پادشاهی می کند، او در ادامه گفت که از نقطه‌نظر او، یک سرمایه‌گذار باید هم در بیت کوین و هم در طلا سرمایه‌گذاری نماید. او در صحبت‌های دیگرش اظهار کرد:

پیش بینی من برای ۵ سال آتی این است که طلا در محدوده ۴,۰۰۰ دلار قرار می‌گیرد؛ یعنی قیمتی دو برابر قیمت فعلی. ولی اگر قیمت طلا به ۴,۰۰۰ دلار برسد، بیت کوین به احتمال زیاد بین ۳۰۰,۰۰۰ تا ۵۰۰,۰۰۰ دلار خواهد رسید؛ که این رقم به معنای ۲۰ الی ۳۰ برابر قیمت کنونی است.

او در ادامه می‌گوید که بعید است کسی در حوزه طلا وجود داشته باشد که در این مورد تردید داشته باشد.

به اعتقاد دن تاپیرو، به احتمال زیاد سرمایه‌گذاران نهادی و دانه‌درشت‌های اقتصاد بین ۵ الی ۱۵ درصد بخش‌های سرمایه‌گذاری خود را برای بیت کوین در نظر می‌گیرند. او با اظهار این موضوع که این یعنی ۱۰۰ تریلیون دلار سرمایه، عنوان کرد:

قسمت اعظمی است. ۱۵ درصد از ۱۰۰ تریلیون دلار تقریبا معادل ۱۵ تریلیون دلار خواهد بود.

تاپیرو در توضیح اظهارات ‌خود بیان کرد که بیت کوین خانه‌ای امن در برابر سیستم ارزهای فیات بوده و پس از اینکه ارزش بازار بیت کوین به تریلیون‌ها دلار صعود کند ، استفاده برای سرمایه‌گذاران بزرگتر، مانند طلا راحت خواهد شد. دن تاپیرو در ادامه داد:

طلا پس‌انداز ارزش است و پس‌انداز ارزش صرفاً یک بخش از بیت کوین می‌باشد. بیت کوین به‌خودی‌خود یک شبکه تکامل یافته است و به همین خاطر است که اعتقاد دارم این ارز دیجیتال از طلا بزرگتر است. تردیدی نیست که بیت کوین از طلا سبقت خواهد گرفت.

“برایان استس” هم از سایر تحلیل‌گرانی است که نقطه‌نظری افزایشی در رابطه با قیمت بیت کوین دارد. استس که رئیس ارشد سرمایه‌گذاری در شرکت آف دچین کپیتال است، در مصاحبه خود با رویترز اوج قیمت ۲۸۸,۰۰۰ دلاری را برای بیت کوین تا پایان سال ۲۰۲۱ پیش بینی کرد، استس در ادامه گفت:

گذشتن از مرز ۱۰۰,۰۰۰ دلار برای بیت کوین هدف دور دسترس و دست نیافتنی نیست.

از دیگر افرادی که آینده روشنی برای بیت کوین می‌بیند، جیم کرامر ،‌ مجری سی‌ان‌بی‌سی است. کرامر که یکی از منتقدان بیت کوین در طول سیر افزایشی سال ۲۰۱۷ بود، به تازگی در اظهارنظرات خود عنوان کرد که بیت کوین سرپناه خوبی در برابر تورم خواهد بود. او با عنوان کردن این موضوع که بچه‌های او بیت کوین را می‌فهمند در ادامه گفت:

بنظر من زمانی که مسئله ارث و میراث به میان بیاید، فرزندانم با طلا راحت نباشد و با ارزهای دیجیتال احساس راحتی داشته باشند.

بیشتر بخوانید:
برچسب ها:
, , , , , , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *