مسترصراف > ارز دیجیتال > برند معتبر Pizza Hut بیت کوین را به عنوان روش پرداخت می پذیرد
سایز نوشته:
رنگ نوشته:

به گزارش cointeleghraph مراجعه کنندگان به رستوران‌های پیتزاهات (Pizza Hut) در کشور ونزوئلا، از این به بعد می‌توانند پرداخت هزینه غذای خود را از طریق بیت کوین انجام دهند. بر اساس داده های همین مبنع، پیش‌تر رستوران‌های دیگری مثل برگرکینگ و چرچز چیکن (Church’s Chicken) هم پرداخت با ارزهای دیجیتال در آمریکای جنوبی را پشتیبانی می‌کردند.

طبق توییت منتشرشده در روز گذشته CryptoBuyer، شعه های رستوران‌های زنجیره ای پیتزاهات در کشور ونزوئلا می‌توانند به کمک ارزهای دیجیتال، هزینه سفارش خود را بپردازند. این گام در حالی برداشته می شود که کریپتوبایر به‌تازگی یک قرارداد همکاری با مگاسافت (Mega Soft) بسته است. با امضای این قرارداد، استفاده از پرداخت به وسیله ارزهای دیجیتال در بیشتر از ۲۰۰۰۰ فروشگاه ممکن خواهد شد.

مدیر رستوران‌های زنجیره‌ای پیتزاهات در ونزوئلا، ریکاردو الکوری (Ricardo ElKhouri)، در مصاحبه‌ای با یکی از رسانه‌های همان کشور گفت:

“دردنیای امروز برای پیتزاهات ممکن نیست خود را از این پیشرفت‌های فناوری جدا کند و تمام این روش های تازه برای ضروریات روزانه را وارد کار خود نکند.”

“این موضوع بسیار حائز اهمیت است که بتوانیم خود را با جوانان، بزرگسالان مدرن و افرادی که دانشی از فناوری دارند وفق دهیم.”

مشتریان رستوران های پیتزاهات ازین پس می توانند با ارز های دیجیتال بیت کوین، لایت کوین، دش، بایننس کوین، بایننس یو‌اس‌دی، اتر، تتر، دای و توکن‌های کریپوتوبایر (XPT) از این رستوران خرید کنند. پیتزاهات در شهرهای کاراکاس، پایتخت ونزوئلا، ماراکای، ماراکایبو و بارکیسیمتو شعبه دارد.

برای اولین بار، خرید پیتزا به کمک ارز دیجیتال در آمریکا انجام شد. سال 2010، یک برنامه‌نویس به اسم لازلو هانیچ، برای سفارش یک پیتزا، نزدیک به 10.000 دلار بیت کوین پرداخت. در حالی که اکنون ارزش بیت کوین‌های پرداختی او به بیش از 181 میلیون دلار رسیده است. در آن زمان یکی از کاربران بیت کوین تاک برای او دو پیتزا سفارش داد.

برچسب ها:
, , , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *