مسترصراف > ارز دیجیتال > بررسی اتریوم، آیا اتریوم موفق به شکستن اوج تاریخی خود می‌شود؟
سایز نوشته:
رنگ نوشته:

طی چند روز قبل، فرازونشیب‌های بازار ارزهای دیجیتال تا حد زیادی بالا رفته است. در این میان، یکی از کارشناسان اتریوم بر این عقیده است که با تبدیل‌شدن ناحیه ۱,۲۵۰ به یک حمایت، ممکن است اتریوم اوج تاریخی خود را بشکند.

از چند روز قبل تا کنون نوسانات بسیاری را در بازار ارزهای دیجیتال به ویژه اتریوم شاهد بودیم.

در نمودار اتریوم و در ناحیه ۱,۲۰۰ دلاری، فشار فروش زیادی را می‌بینیم و ممکن است در مدت‌زمان کوتاهی با کاهش قیمت مواجه شویم.

هم‌اکنون قیمت اتریوم در محدوده ۱,۲۲۰ دلار قرار دارد. در روزهای قبل نیز اتریوم تقریباً در همین محدوده قیمتی به معامله می‎رسید. این ارز دیجیتال چند روز قبل سعی کرد تا ۱,۳۰۰ دلار را پشت سر بگذارد، اما فشار فروش در این ناحیه به‌‌قدری بود که مانع عبور از محدوده ۱,۳۰۰ دلار شد.

می‌توان گفت که آینده اتریوم وابسته به عملکرد خریداران بازار است. اگر آنها موفق شوند در ناحیه ۱,۲۰۰ تا ۱,۲۳۰ دلار یک حمایت قوی شکل بدهند، امکان افزایش بالاتر را شاهد خواهیم بود. البته ممکن است که برعکس این هم اتفاق بیفتد.

یکی از تحلیل‌گران در شبکه اجتماعی توییتر، در صفحه توییتر خود نوشت که به‌دقت شرایط اتریوم در نزدیکی ۱,۲۵۰ را بررسی می‌کند تا ببیند که آیا ۱,۲۵۰ دلار تبدیل به یک حمایت خواهد شد؟

او ضمن اشاره به این موضوع که اگر این محدوده بشکند، ممکن است جهشی برای ثبت اوج تاریخی تازه باشد گفت:

هم‌اکنون پیش‌بینی‌های من در تایم‌فریم‌های کوچکتر و جهش‌ها در این محدوده قرار دارد. بهترین نسبت ریسک به پاداش موقعی است که ۱,۲۵۰ دلار بتواند تبدیل به حمایت گردد. قرار گرفتن قیمت بالای ۱,۱۷۰ را تحت‌نظر داشته باشید.

به اعتقاد او خریداران باید به حمایت از ناحیه ۱,۱۷۰ دلار بپردازند.

هم‌اکنون قیمت اتریوم در ناحیه مهمی قرار گرفته است. جواب این ارز دیجیتال به مناطق مهم روی نمودار، تاحد بسیار زیادی روی نوسانات آینده در میان‌مدت تأثیر خواهد گذاشت.

بیشتر بخوانید:
برچسب ها:
, , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *