مسترصراف > ارز دیجیتال > اپل پِی طی اعلامیه‌ای عنوان کرد پرداخت از طریق بیت کوین را امکان‌پذیر می‌کند.
سایز نوشته:
رنگ نوشته:

اپل پِی، اپلیکیشن پرداخت شرکت اپل، اخیراً طی اعلامیه‌ای عنوان کرد که با همکاری بیت‌پِی از پرداخت‌ها با ارزهای دیجیتال حمایت می‌کند. حمایت از پرداخت‌ها فقط به کارت‌های اعتباری بیت‌پی اختصاص داشته و به‌صورت محدود انجام خواهد شد.

طبق گزارش کریپتوبریفینگ، کسانی که مسترکارت‌های بیت‌پی دارند قادرند با افزودن کارت‌های اعتباری ارز دیجیتال خود به اپلیکیشن اپل پِی، به این طریق پرداخت‌های خود را به انجام برسانند. بیت‌پی عقیده دارد که گوگل و سامسونگ شرکت‌های بعدی‌ای هستند که چنین اقداماتی را انجام خواهند داد.

پیش از این، آربی‌سی کپیتال مارکت طی گزارشی گفته بود که شرکت اپل قادر است با حمایت از پرداخت‌های ارزهای دیجیتال در کیف پول خود، بهره خود را به‌گونه‌ای چشمگیر با افزایش مواجه کند. گفتنی است که مشارکت بیت‌پی و شرکت اپل در حیطه پرداخت‌های ارزهای دیجیتال اول از همه به صورت داخلی انجام خواهد شد.

شرکت بیت‌پی گسترده‌ترین شرکتی است که در زمینه پردازش پرداخت‌های ارزهای دیجیتال فعالیت می‌کند. خریداران و فروشندگان قادرند با به‌کارگیری خدمات بیت‌پی، هزینه کالا و خدمات خود را به‌شکل ارزهای دیجیتال پرداخت یا دریافت نمایند. مورد خرید با ارزهای فیات هم برای این افراد موجود است.

چنین مشارکتی قادر است به اپل کمک کند که مقدار تقاضا برای پرداخت‌های ارزهای دیجیتال در بین کاربران خود را موردسنجش قرار دهد.

کاربران این امکان را دارند که کارت‌های اعتباری بیت‌پی خود را با ارزهای دیجیتال بیت کوین، بیت کوین کش، اتریوم و استیبل کوین‌هایی مثل USDC، GUSD، پکس و BUSD‌ پر کنند. خدمات کارت‌های اعتباری مسترکارت بیت‌پی تنها به کسانی که در آمریکا زندگی می‌کنند عرضه خواهد شد.

رئیس ارشد بیت‌پی در ادامه عنوان کرد که گوگل پی و سامسونگ پی هم در آینده‌ای نه‌چندان دور حمایت از کارت‌های اعتباری بیت پی را آغاز خواهند نمود. مسترکارت هم اسم شناخته‌شده دیگری است که قبل از این طی اعلامیه‌ای عنوان کرده بود پرداخت‌های مستقیم ارزهای دیجیتال را در سبد خدمات خود قرار خواهد داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *