مسترصراف > ارز دیجیتال > افزایش قیمت ۱۵۰ درصدی دوج کوین در یک روز!
سایز نوشته:
رنگ نوشته:

شب قبل قیمت بیت کوین از مرز ۳۰,۰۰۰ دلار عبور کرد و  رکورد تاریخی جدیدی را به ثبت رساند. این مسئله موجب شد تا بقیه از عملکرد دوج کوین غافل شوند و و متوجه افزایش ۱۵۰ درصدی ارزش این ارز دیجیتال نباشند.

کریپتواسلیت گزارش کرد که با این جهش ایجاد شده در قیمت دوج کوین ، این ارز درحال‌حاضر در رده ۲۰ ارز دیجیتال برتر بازار قرار گرفته است. قیمت بازار دوج کوین بعد از این رشد چشمگیر به محدوده ۱.۵ میلیارد دلار صعود کرد. هم‌اکنون نیز  قیمت دوج کوین به نزدیکی ۰.۰۱۱۸ رسیده است.

این ارز دیجیتال که از ارزهای مورد علاقه ایلان ماسک است جهشی که به‌تازگی تجربه کرده از جهش گذشته این ارز دیجیتال بزرگتر است.

ارزش دوج کوین در ۲۴ ساعت قبل نزدیک به ۱۵۰ درصد و در دو هفته قبل، ۲۰۰ درصد افزایش قیمت را تجربه کرده است. تحلیل‌گران زیادی افزایش قیمت دوج کوین را یک افزایش چرخه‌ای در نظر می‌گیرند.

هربار که بازار بیت کوین روند صعودی داشت، به دنبال آن دوج کوین هم افزایشی سهمی‌‌مانند را تجربه نموده است. به‌ اعتقاد تعداد زیادی از تحلیل‌گران، با بالا رفتن نرخ بیت کوین شبکه‌های مجازی هم از طنزهایی که برای دوج کوین ساخته شده پر می‌شود و همین موضوع موجب می‌شود تا سرمایه‌گذاران خرد، بیشتر از قبل با این ارز دیجیتال آشنایی یابند. ناگفته نماند که شاخص‌های تکنیکال بازار نیز این افزایش قیمت را از قبل پیش‌بینی کرده بودند.

پیش از رشد ناگهانی قیمت دوج کوین، این ارز کمتر شناخته شده در ناحیه حمایتی مهم ۱۵ ساتوشی قرار گرفته بود. این جمله به این معناست که می‌توانستید با ۰.۰۰۰۰۰۰۰۱۵ بیت کوین، یک دوج کوین خریداری کنید.

این محدوده از زمان‌های قبل به‌شکل یک حمایت برای دوج کوین فعالیت داشته است. به‌عبارتی می‌شود گفت که در ۵ ساعت گذشته، حمایت قیمت دوج کوین در این ناحیه قیمتی را شاهد بودیم.

با شروع سیر افزایشی دوج کوین و با علم به این موضوع  که اصولا بعد از شکسته‌شدن مقاومت‌های تکنیکال قیمت بالا می‌رود، سرمایه‌گذاران و خریداران این افزایش قیمت را پیش‌بینی می‌کردند.

برای مدت کوتاهی برچسب انگلیسی دوج کوین، ترند توییتر در آمریکا و کانادا بود و تعداد زیادی از سرمایه‌گذاران و معامله‌گران خرد چندین هزار بار به دوج کوین اشاره نموده و به اشتراک‌گذاری عقایدشان با دیگران در رابطه با این ارز دیجیتال پراختند.

یکی از کاربران مشهور یوتیوب با نام کیم‌استار نیز دوباره با اشاره به دوج کوین، توییتی در این باره به اشتراک گذاشت.

سیر صعودی ارزش این ارز دیجیتال بعد از آن شروع شد که توییت‌هایی توسط ایلان ماسک، در رابطه با دوج کوین منتشر شد. ایلان ماسک در یک توییت دوج کوین را ارز دیجیتال محبوب خود معرفی کرده بود.

بیشتر بخوانید:
برچسب ها:
, , , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *