مسترصراف > ارز دیجیتال > آلت کوین‌ها همزمان با سکوت بیت کوین اوج گرفتند، آینده نامعلوم بیت کوین!
سایز نوشته:
رنگ نوشته:

به اعتقاد تحلیل‌گران، ثبات در محدوده‌ای بین ۳۰,۰۰۰ تا ۴۰,۰۰۰ دلار امکان دارد عاملی صعودی برای قیمت آلت کوین‌ها محسوب شود.

قیمت بیت کوین در روزهای قبل فرازونشیب‌هایی در محدوده بین ۳۰,۰۰۰ تا ۴۰,۰۰۰ دلار داشته است. بیت کوین در یک الگوی پرچم نوساناتی را تجربه می‌کند و این مسئله را در نمودار زیر خواهید دید.

شرایط عمومی بازار در میان‌مدت بیشتر به وابسته به رفتار بیت کوین و پیروزی و شکست خریداران در راه نیل به اهدافشان است. تحلیل‌گران پیش‌بینی میکنند که قیمت بیت کوین در میان‌مدت در یک محدوده ثابت با فرازونشیب‌هایی مواجه شود. به اعتقاد آنها این موضوع به برای بازار آلت کوین‌ها سود خواهد داشت.

هم‌اکنون قیمت بیت کوین در در ناحیه ۳۶,۶۳۰ دلار به معامله می‌رسد. پیش از این قیمت بیت کوین موفق شده بود تا ۳۷,۵۰۰ دلار هم افزایش یابد.

در روزهای قبل حمایت چشمگیری در محدوده ۳۰,۰۰۰ دلار و مقاومت گسترده‌ای در حوالی ۴۰۰۰۰ دلار را شاهد بودیم. جواب معامله‌گران در این محدوده می‌تواند وضعیت بازار در کوتاه‌مدت را تعیین کند.

به اعتقاد یکی از کارشناسان تا وقتی که بیت کوین و الگوی پرچم آن تکلیف مشخصی نداشته باشند، تثبیت قیمت را خواهیم داشت. او ضمن اشاره به اینکه این موضوع علامتی صعودی برای بازار آلت کوین‌هاست، گفت :

نمودار ۴ ساعته قیمت بیت کوین: بیت کوین نوساناتی در یک الگوی پرچم را تجربه می‌کند. این تثبیت قیمت در این ناحیه علامت مناسبی برای آلت کوین‌هاست. تا وقتی که بیت کوین در این سه ضلع قرار گرفته باشد، بیشتر معاملاتم را در بازار آلت کوین‌ها خواهم داشت.

اگر قسمت بالای الگوی پرچم شکسته شود، این شرایط برای بیت کوین به وجود خواهد آمد که قسمتی از نفوذ از بین رفته خود در بازار را برگرداند. نفوذ بیت کوین با بالا رفتن قیمت آلت کوین‌ها پایین آمده و به ۶۴.۶۹ درصد رسیده است.

بیشتر بخوانید:
برچسب ها:
, , , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *